Do Olomouce přijeli starostové a starostky malých obcí z celé Moravy

Starostové, starostky a další zástupci malých obcí se sjeli do krajského města. V úterý 7. listopadu se na olomouckém Výstavišti Flora konala konference Den malých obcí, letos už po osmapadesáté. Za Olomoucký kraj se akce zúčastnil hejtman Josef Suchánek a krajský radní pro oblast životního prostředí a zemědělství Martin Šmída.

Odborná konference přinesla zástupcům malých obcí aktuální informace z oblasti rozvoje venkova, dotační politiky či financování a reagovala na nejnovější problémy a jejich řešení v rozsáhlé oblasti činnosti veřejné správy. Součástí programu byla také výměna zkušeností a diskuze s předními odborníky ve veřejné správě. Letošní konference se zúčastnilo téměř tři sta zástupců obcí.

Do Olomouce přijeli starostové a starostky malých obcí z celé Moravy

Poslední změna 10. 11. 2023 14:14:21