Divadelní Flora zamíří do Olomouce

05. 05. 2015

Od 8. do 17. 5. bude v Olomouci na jedenácti městských scénách, za účasti divadelníků ze sedmi evropských zemí, probíhat již 19. ročník mezinárodního festivalu Divadelní Flora.

Pořadatelská DW7 pozve festivalové diváky na scénu Moravské divadla, do divadelního i Freskového sálu Divadla na cucky ve Wurmově ulici, klubů S-Cube, Vertigo nebo Jazz Tibet Club, prostor Uměleckého centra Univerzity Palackého a celé řady dalších olomouckých lokací – 19. Divadelní Flora nabídne během deseti dnů více než pět desítek akcí.

Jedna z nejprestižnějších českých divadelních přehlídek zaměří v první polovině května svou pozornost na tvorbu předních slovenských scén, pražského Divadla Na zábradlí (čerstvě oceněného Cenou divadelních kritiků jako Divadlo roku 2014), skupiny Spitfire Company či režiséra Jiřího Havelky; tradiční součástí festivalového programu je i letos dramaturgická linie Visegrad Performing Arts.

19. Divadelní Flora je realizována za finanční podpory Statutárního města Olomouc, Ministerstva kultury České republiky a Olomouckého kraje.

Pozvánka na Divadelní Floru Olomouc

Poslední změna 05. 05. 2015 10:20:23