Hejtman

Ing. Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje

Rok narození: 1963

Politická příslušnost: PIRÁTI a STAROSTOVÉ

Josef Suchánek pochází z Ostravy, kde absolvoval gymnázium i vysokou školu. Konkrétně obor tepelná technika na Hutnické fakultě Vysoké školy Báňské. V Olomouci bydlí něco přes dvacet let, přestěhoval se sem v rámci výkonu funkce ředitele Makra ve Velké Bystřici. Většinu svého profesního života se pohybuje v manažerských pozicích, nyní po pěti letech opustil místo ředitele Správy kolejí a menz Univerzity Palackého. Od roku 2018 je členem hnutí Starostové a nezávislí. Ve volném čase rád sportuje, v létě jezdí na kole, v zimě lyžuje, celoročně hraje badminton. Jeho velkým koníčkem je příroda a včelaření. Má rád hudbu, amatérsky hraje na kytaru. Má tři děti a v Šumperku také vnuka a vnučku.

Kontakt: hejtman@olkraj.cz

Kompetence hejtmana: doprava, finance, krizové řízení

Náměstci hejtmana:

Hejtman v médiích

19.04.2024 - Opera, výstava, kniha či obnova kaple. Kraj udělil ceny v oblasti kultury

Ve čtvrtek 18. dubna si do Červeného kostela přišlo pro své tituly celkem třináct nominovaných.

Opera, výstava, kniha či obnova kaple. Kraj udělil ceny v oblasti kultury

17.04.2024 - Kraj si posvítí na přetížené náklaďáky. Policii daroval další přenosnou váhu

Váha umožní okamžité sledování hmotnosti nákladních vozidel. Zařízení přišlo na 420 tisíc korun.

Kraj si posvítí na přetížené náklaďáky. Policii daroval další přenosnou váhu

16.04.2024 - V Zábřehu funguje nová stanice záchranné služby

Nabízí moderní zázemí pro obsluhující personál i techniku, a to včetně vytápěných garáží nebo skladu kyslíku.

V Zábřehu funguje nová stanice záchranné služby

16.04.2024 - Soutěž, která ocení všechny společensky odpovědné, právě odstartovala

Chcete ukázat, jak vaše podnikání přispívá k lepší společnosti? Přihlaste se do soutěže.

Soutěž, která ocení všechny společensky odpovědné, právě odstartovala

12.04.2024 - Zástupci kraje a vedení univerzity se setkali nad společnými tématy

Zástupci obou institucí řešili kooperaci v oblastech, jimž chtějí i v budoucnu věnovat pozornost a vzájemně se v nich podporovat.

Zástupci kraje a vedení univerzity se setkali nad společnými tématy

Ing. Josef Suchánek

hejtman

585 508 848 j.suchanek@olkraj.cz
Jeremenkova 1191/40a, 77900 Olomouc, patro 9, kancelář: 919

Sylvie Foukalová

asistentka hejtmana Ing. Josefa Suchánka
Odbor kancelář hejtmana
oddělení organizační
   585 508 887 s.foukalova@olkraj.cz
Jeremenkova 1191/40a, 77900 Olomouc, patro 9, kancelář: 917

Bc. Hana Czmerová

asistentka hejtmana Ing. Josefa Suchánka
Odbor kancelář hejtmana
oddělení organizační
   585 508 847 h.czmerova@olkraj.cz
Jeremenkova 1191/40a, 77900 Olomouc, patro 9, kancelář: 917

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Záštita

Soubor typu pdfPostup udělování záštit na akce konané v Olomouckém kraji(189,7 kB)stáhnout
Soubor typu docŽádost o udělení záštity nad akcemi konanými v Olomouckém kraji(35,5 kB)stáhnout

Logo

Soubor typu pdfPostup při získání souhlasu k užití loga Olomouckého kraje(191,6 kB)stáhnout
Soubor typu docŽádost o udělení souhlasu k užití loga Olomouckého kraje(35 kB)stáhnout

Logo Olomouckého kraje v různých formátech je ke stažení zde.

Znak

Soubor typu pdfPostup při získání souhlasu k užití znaku Olomouckého kraje(199,3 kB)stáhnout
Soubor typu docŽádost o udělení souhlasu k užití znaku Olomouckého kraje(623 kB)stáhnout

Poslední změna 12. 12. 2023 07:31:06