Březnové číslo krajských novin vychází

19. 03. 2015

V těchto dnech vychází třetí vydání měsíčníku Olomoucký kraj v roce 2015, které informuje o poslední etapě obnovy zámku a parku v Čechách pod Kosířem za zhruba 24 milionů korun. Březnové číslo krajských novin přináší výsledky soutěže Stavba roku 2014 Olomouckého kraje a vrací se také k soutěži Podnikatel 2014 Olomouckého kraje. Připomíná nový informační systém o uzavírkách v regionu a zve například na regionální festival dobrého jídla, výstavu děl Salvadora Dalího ve Vlastivědném muzeu v Olomouci nebo výstavu šperků ve Vlastivědném muzeu v Šumperku.

Krajské noviny v březnovém vydání představují mikroregion Žulovsko. Čtenáři se v tomto čísle také dočtou o značce Regionální potravina.

Měsíčník je prostřednictvím smluvního partnera distribuován do všech domácností v Olomouckém kraji. Olomoucký kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Přihlásit se k odběru elektronické verze měsíčníku můžete na titulní straně webových stránek Olomouckého kraje.

Březnové vydání měsíčníku Olomoucký kraj
Soubor typu pdfBřeznové vydání měsíčníku Olomoucký kraj - ke stažení(3,9 MB)stáhnout

Poslední změna 19. 03. 2015 15:30:06