Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování

Náměstek hejtmana v médiích

30.04.2019 - Olomoucký kraj spouští třetí a možná poslední vlnu kotlíkových dotací

Zastupitelé Olomouckého kraje na svém zasedání v pondělí 29. dubna schválili podmínky v pořadí už třetího dotačního programu kotlíkových dotací. V úterý 30. dubna byl program vyhlášen.

Olomoucký kraj spouští třetí a možná poslední vlnu kotlíkových dotací

16.04.2019 - Dubnový Krajánek přináší aktuality z regionu

Dubnové číslo měsíčníku Krajánek vám přináší vše o kotlíkových dotacích.

Dubnový Krajánek přináší aktuality z regionu

26.03.2019 - Depozitář vědecké knihovny je v provozu. Stěhování knih potrvá čtyři měsíce

Náklady na stavbu přesáhly 121 miliónů korun.

Depozitář vědecké knihovny je v provozu. Stěhování knih potrvá čtyři měsíce

22.03.2019 - Přerovské muzeum má nový depozitář

Umožní nejen přehlednější třídění sbírkových předmětů, ale nabídne také prostor pro pracoviště archeologa a badatelnu.

Přerovské muzeum má nový depozitář

14.03.2019 - Vesnice dostanou dvakrát více peněz

Olomoucký kraj opět navýšil objem peněz, které přitečou na venkov. Od roku 2017 narostly finanční prostředky dostupné v Programu na obnovu venkova ze třiceti na více než šedesát miliónů korun.

Vesnice dostanou dvakrát více peněz

Mgr. Jana Váňová
asistentka náměstka hejtmana Bc. Pavla Šoltyse