Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování, péče o památky

Náměstek hejtmana v médiích

06.04.2018 - Výstava Má vlast cestami proměn doputovala před olomoucký krajský úřad

Na panelech jsou prezentovány proměny z Olomouckého kraje, a to z obcí Veselíčko, Tučín, Lipník nad Bečvou, Grymov, Radvanice, Přerov, Hlušovice, Drahanovice, Soběchleby, Němčice nad Hanou, Mohelnice, Bílá Voda, Jeseník, Šumperk, Šternberk, Bernartice.

Výstava Má vlast cestami proměn doputovala před olomoucký krajský úřad

04.04.2018 - Nejlepší vesnice dostanou statisícové prémie

Také letos se obce z Olomouckého kraje mohou zapojit do soutěže, jejíž vítěz se bude pyšnit titulem krajská vesnice roku 2018.

Nejlepší vesnice dostanou statisícové prémie

13.03.2018 - Kraj podpoří oděvní výrobu

Jeho zástupci podepsali Regionální sektorovou dohodu, která má pomoci dalšímu rozvoji tohoto odvětví.

Kraj podpoří oděvní výrobu

02.03.2018 - Univerzita Palackého hledá podnikavé hlavy

Nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. To vše si pro vítěze devátého ročníku soutěže Podnikavá hlava připravil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci.

Univerzita Palackého hledá podnikavé hlavy

22.12.2017 - Děti v Lipníku dostaly dárky dřív

Děti z Dětského domova v Lipníku nad Bečvou se Ježíška dočkaly před poslední adventní nedělí. Dárky si totiž mohly rozbalit už 19. prosince. Vysněné hračky jim přišli předat zástupci Olomouckého kraje.

Děti v Lipníku dostaly dárky dřív

Kristýna Vystrčilová
asistentka náměstka hejtmana Bc. Pavla Šoltyse