Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování, péče o památky

Náměstek hejtmana v médiích

04.07.2017 - Do konce srpna zjišťuje hejtmanství zájem o kotlíkové dotace. Do ankety se dosud zapojilo 483 respondentů.

Anketní formulář, kde Olomoucký kraj zjišťuje zájem obyvatel regionu o druhou vlnu kotlíkových dotací, bude na webových stránkách k dispozici do konce prázdnin.

26.06.2017 - Vesnicí Olomouckého kraje roku 2017 se stala Vápenná

Hodnotitelskou komisi zaujala nejen svým vzhledem, ale také třeba spolkovým životem.

Vesnicí Olomouckého kraje roku 2017 se stala Vápenná

23.06.2017 - Náměstek hejtmana Pavel Šoltys přijal čínskou delegaci z provincie Fujian

Ve čtvrtek 22. června navštívila olomoucké hejtmanství čínská delegace z partnerského regionu Fujian vedená paní Zhu Shufang, ředitelkou tamní Komise pro zdraví a rodinné plánování.

Náměstek hejtmana Pavel Šoltys přijal čínskou delegaci z provincie Fujian

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

13.06.2017 - Připravuje se druhá vlna kotlíkových dotací v Olomouckém kraji

Na výměnu starého kotle na pevná paliva Olomoucký kraj rozdělí částku 162,2 milionů korun.

Připravuje se druhá vlna kotlíkových dotací v Olomouckém kraji

Kristýna Vystrčilová
asistentka Bc. Pavla Šoltyse, DiS.
Odbor tajemníka hejtmana
oddělení organizační