Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování, péče o památky

Náměstek hejtmana v médiích

22.12.2017 - Děti v Lipníku dostaly dárky dřív

Děti z Dětského domova v Lipníku nad Bečvou se Ježíška dočkaly před poslední adventní nedělí. Dárky si totiž mohly rozbalit už 19. prosince. Vysněné hračky jim přišli předat zástupci Olomouckého kraje.

Děti v Lipníku dostaly dárky dřív

08.12.2017 - Regionální konference řešila rozvoj škol a dotace

V Olomouci se ve čtvrtek 7. prosince uskutečnilo už jedenácté zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje.

Regionální konference řešila rozvoj škol a dotace

28.11.2017 - Na výměnu kotlů je nově více peněz i času

Radní Olomouckého kraje schválili v pondělí 27. listopadu zásadní změny v kotlíkových dotacích.

Na výměnu kotlů je nově více peněz i času

24.10.2017 - Šest set žádostí během první minuty. Odstartovaly kotlíkové dotace

V druhém kole kotlíkových dotací rozdělí kraj nejméně 124 milionů korun.

Šest set žádostí během první minuty. Odstartovaly kotlíkové dotace

15.09.2017 - Konference řešila, kudy dál

Zástupci kraje, obcí, ale i ministerstva a dalších organizací řešili, jak ještě více rozšířit například spolupráci regionu s Polskem.

Konference řešila, kudy dál

Kristýna Vystrčilová