Archiv aktualit

02.10.2017 - Veletrh dotačních příležitostí proběhne v Jeseníku

Eurocentrum Olomouc ve spolupráci s CzechInvestem a Agenturou pro podnikání a inovace pro zájemce připravilo na čtvrtek 5. 10. 2017 v Jeseníku „Veletrh dotačních příležitostí“.

17.08.2017 - Semináře na Krajském úřadě Olomouckého kraje /Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá/

Oddělení regionálního rozvoje připravilo pro ty, kteří chtějí získat aktuální informace k vybraným evropským programům dva semináře pro žadatele.

17.03.2017 - Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury

Občané mají od středy 1. března možnost hlasovat o Ceně veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2016.

20.02.2017 - Jak přitáhnout děti z Olomouckého kraje k technickému vzdělávání? Stovky z nich slyší na soutěže a příměstské tábory pro kutily

Zapojili se do žákovské soutěže a dnes už mají zákazníky. Tříčlenný tým školáků z olomoucké ZŠ Zeyerova uspěl loni v soutěži Hra s elektromotory, v níž vymyslel deskovou hru na téma elektromotorů. Během dalšího půl roku – už ve spolupráci s profesionály – zdokonalili školáci design a začali s výrobou „na koleni“.

31.01.2017 - Titul EY Podnikatel roku Olomouckého kraje získal Pavel Koutný

Pavel Koutný, jednatel a spolumajitel oděvní firmy Koutný spol. s r.o. se stal jedenáctým držitelem krajského titulu EY Podnikatel roku Olomouckého kraje.

29.06.2016 - Síť mateřských center vyzývá do „souboje“ společnosti přátelské rodině v Olomouckém kraji

Síť mateřských center již po jedenácté vybízí společnosti, aby se přihlásily do soutěže Společnost přátelská rodině. Organizace tak mají příležitost bezplatně projít auditem a získat nejen certifikát, ale také cenná doporučení pro změny ve firemní kultuře. 25 dosud oceněných firem v Olomouckém kraji získá zdravou konkurenci.

16.06.2016 - Soutěž Podnikavá hlava: vítězný projekt chce usnadnit práci lektorům cizích jazyků

Téměř šedesát originálních podnikatelských nápadů hodnotila komise v soutěži Podnikavá hlava, kterou posedmé vyhlásil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP). Nejlepším z mladých podnikatelů se stal Tomáš Bednář s projektem TELP. Druhé místo obsadil Michal Halačka s projektem J-Sliding, pomyslný bronz si odnesla Jana Truksová s projektem Protein Bar. Finále se uskutečnilo ve středu 15. června v prostorách VTP UP.

08.03.2016 - Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury

Občané mají od úterý 1. března možnost hlasovat o Ceně veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2015.

18.02.2016 - Únorové číslo krajských novin vychází

Výsledky soutěže Sportovec roku Olomouckého kraje, revoluce v cestování na Jesenicku nebo důležité informace o příjmu žádostí o kotlíkové dotace. To jsou některá témata únorového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

12.02.2016 - Titul EY Podnikatel roku Olomouckého kraje získal Petr Gross

V Olomouckém kraji byl regionální vítěz vyhlášen již podesáté.

10.12.2015 - Prosincové číslo krajských novin vychází

Bilance a zhodnocení uplynulého roku, informace o změnách jízdních řádů nebo vytvoření nových obcí v bývalém Vojenském újezdu Libavá. To jsou některá témata prosincového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

26.11.2015 - Vzdělávací semináře OK4EU představily dotační příležitosti

V úterý 24. 11. 2015 a ve středu 25. 11. 2015 se v Olomouci uskutečnily vzdělávací semináře zaměřené na evropské dotační programy.

© Krajský úřad Olomouckého kraje