3. KONFERENCE NAŠE PŘÍRODA - PŘÍRODA VE MĚSTĚ

01. 10. 2017

Přijměte pozvání na třetí ročník konference Naše příroda, pro který jsme zvolili téma „Příroda ve městě“. Konference se uskuteční 28. listopadu 2017 v olomouckém hotelu Clarion. Přestože je tohle setkání primárně učeno pro odborníky ze státních institucí, akademické půdy a neziskových organizací, přihlásit se mohou všichni se zájmem o téma „Příroda ve městě“. Věříme, že program, který připravujeme s panem Ing. Janem Moravcem z Českého svazu ochránců přírody, zaujme nejen odborníky, ale i širokou veřejnost, přispěje ke zvýšení povědomí o všem živém, co můžeme pozorovat v naší nejbližší blízkosti a především k tomu, jak být ohleduplní, aby nebyla ohrožena ani příroda, ani my samotní. Ať už jste navštívili některý z předchozích ročníků, nebo zvažujete účast poprvé, těšíme se na všechny!

Termín a místo konání

Kdy: 28. listopadu 2017

Kde: Clarion Congress Hotel Olomouc (Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc)

Více informací: ZDE