10_01_01_Podpora zdravotně-preventivních aktivit pro všechny skupiny obyvatel_vyhlášení

18. 12. 2023

Název

10_01_01_Podpora zdravotně-preventivních aktivit pro všechny skupiny obyvatel

Anotace

Obecným účelem vyhlášeného dotačního titulu 10_01_01_Podpora zdravotně-preventivních aktivit pro všechny skupiny obyvatel je podpora realizace konkrétních ozdravných, edukačních a rehabilitačních aktivit určených pro specifické skupiny obyvatel (zdravotně znevýhodnění a zdravotně ohrožení občané včetně dětí a seniorů) a podpora nekomerční, neziskové a obecně prospěšné činnosti organizací zaměřených na pomoc specifickým skupinám obyvatel (dotaci lze použít na zajištění celoroční činnosti organizace, např. na nájem, tvorbu propagačních a informačních materiálů, nákup drobného vybavení či konkrétních pomůcek důležitých pro specifickou činnost organizace atd.) Podpořena může být také realizace připravených edukačních aktivit realizovaných pro všechny skupiny obyvatel, zaměřených na zdravý životní styl, zvyšování informovanosti o možnostech prevence v oblasti zdraví a na výchovu občanů k péči o vlastní zdraví. Dotaci lze použít výhradně na realizaci konkrétní akce/projektu, nikoli na tvorbu projektu nebo projektové dokumentace. Dotaci nelze použít na mzdy zaměstnanců ani na mzdy smluvních partnerů.

Termín příjmu žádostí

19. 1. – 29. 1. 2024

Způsob podání žádosti

Viz čl. 3 část A odst. 4 Zásad pro poskytování finanční podpory z rozpočtu Olomouckého kraje.

Oprávnění žadatelé

právnická osoba, fyzická osoba podnikající

Termín semináře

16. 1. 2024 13:00