Workshop pro zástupce ORP Olomouckého kraje

foto-3.jpg
foto-2.jpg
foto-1.jpg

Hlavním tématem workshopu bylo předání aktuálních informací o stavu přípravy Olomouckého kraje na kohezní politiku EU po roce 2014+ zástupcům jednotlivých ORP Olomouckého kraje. Účastníci byli informováni o společné aktivitě Olomouckého kraje, Zlínského kraje a ÚRR při přípravě regionu soudržnosti NUTS II Střední Morava na budoucí programobací období po roce 2013. V programu akce byly představeny akce statutárního města Přerova, včetně realizovaných projektů a také aktuální informace z oblasti regionálního KÚOK. Na závěr workshopu byla představena dvě nová sdružení zájmových skupin působící pro zájemce z území Olomouckého kraje: OK4Inovace a OK4EU. Ze strany účastníků akce byla vyjádřenu nutnost další úzké spolupráce ORP a Olomouckého kraje.

Pozvánka a prezentace

Soubor typu .pdfPozvánka(78,4 kB)stáhnout
Soubor typu .pptPrezentace - OK4EU(392 kB)PPT | PDF
Soubor typu .pptPrezentace - OK4Inovace(563,5 kB)PPT | PDF