Veřejná správa

Vážení starostové, vážené starostky, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci naleznete informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. V levé sekci naleznete nejen praktické pokyny v případě kontroly, ale také metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce. Nezapomeňte navštívit sekci příspěvky, granty a dotace, kde naleznete informace o možnostech financování vašich projektů. Sekce věnovaná rozvoji venkova je k dispozici zde. b

20.06.2018 - Olomoucký kraj navštívila vláda. Řešila dopravu, sucho i kůrovce

Ministři v čele s premiérem Andrejem Babišem se setkali s krajskými radními a se starosty sto třiceti měst a vesnic.

Olomoucký kraj navštívila vláda. Řešila dopravu, sucho i kůrovce

22.03.2018 - Do regionu přitečou další evropské peníze

Prostřednictvím místních akčních skupin pošle Evropská unie do našeho regionu v dalších letech více než 1,25 miliardy korun. Vyplývá to z informací, jež zazněly na dvanáctém zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK), které proběhlo tento týden v Olomouci.

Do regionu přitečou další evropské peníze

15.03.2018 - Konference samospráv řešila ožehavá témata

Další setkání starostů s vedením Olomouckého kraje proběhlo ve středu 14. března. Společné schůzky se v Olomouci odehrávají pravidelně a řeší se na nich témata, která trápí malé vesnice i velká města.

Konference samospráv řešila ožehavá témata

10.01.2018 - Olomoucký kraj uspořádá seminář pro žadatele Interreg V-A Česká republika – Polsko

Olomoucký kraj a Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika – Polsko Vás srdečně zvou na seminář pro žadatele, který se uskuteční ve středu 31. ledna 2018 v 9:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje.

23.11.2017 - Kraj jde s dobou. Za elektronickou komunikaci získal ocenění

Bez čekání, bez front a bez dojíždění do Olomouce mohou obyvatelé regionu žádat o krajské dotace. S projektem, který řeší vyřizování formalit elektronicky, teď také hejtmanství uspělo v soutěži Egoverment The Best 2017, kde získalo druhé místo.

Kraj jde s dobou. Za elektronickou komunikaci získal ocenění

RSSarchiv aktualit »

Poslední změna 11. 09. 2017 11:13:40