Veřejná správa

Vážení starostové, vážené starostky, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci naleznete informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. V levé sekci naleznete nejen praktické pokyny v případě kontroly, ale také metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce. Nezapomeňte navštívit sekci příspěvky, granty a dotace, kde naleznete informace o možnostech financování vašich projektů. Sekce věnovaná rozvoji venkova je k dispozici zde. b

Aktuálně

10.01.2018 - Olomoucký kraj uspořádá seminář pro žadatele Interreg V-A Česká republika – Polsko

Olomoucký kraj a Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika – Polsko Vás srdečně zvou na seminář pro žadatele, který se uskuteční ve středu 31. ledna 2018 v 9:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Olomoucký kraj uspořádá seminář pro žadatele Interreg V-A Česká republika – Polsko

23.11.2017 - Kraj jde s dobou. Za elektronickou komunikaci získal ocenění

Bez čekání, bez front a bez dojíždění do Olomouce mohou obyvatelé regionu žádat o krajské dotace. S projektem, který řeší vyřizování formalit elektronicky, teď také hejtmanství uspělo v soutěži Egoverment The Best 2017, kde získalo druhé místo.

Kraj jde s dobou. Za elektronickou komunikaci získal ocenění

11.09.2017 - Mikroregiony se potkají v Dřevnovicích

V úterý 19. září 2017 se v obci Dřevnovice uskuteční v pořadí už devatenácté pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje.

17.08.2017 - Semináře na Krajském úřadě Olomouckého kraje /Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá/

Oddělení regionálního rozvoje připravilo pro ty, kteří chtějí získat aktuální informace k vybraným evropským programům dva semináře pro žadatele.

17.03.2017 - Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury

Občané mají od středy 1. března možnost hlasovat o Ceně veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2016.

Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury

RSSarchiv aktualit »


Poslední změna 11. 09. 2017 10:13:40

© Krajský úřad Olomouckého kraje