Seminář pro žadatele k výzvám č. 077 a 078 – Podpora zařízení péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování – OP Z

Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s řídicím orgánem Operačního programu Zaměstnanost (OP Z) připravil pro žadatele seminář k výzvě na Podporu zařízení péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování. Výzva byla vyhlášena na konci května letošního roku, seminář se uskutečnil v úterý 29. 8. 2017 v Olomouci, v kongresovém sále krajského úřadu. Obsahem semináře byly informace pro potenciální žadatele z OP Z. Sekretariát RSK OK spolupracuje s OP Z prostřednictvím detašovaného pracoviště Ostrava.

Soubor typu pdfPozvánka na seminář(181,9 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPrezentace výzev 77 a 78(526,7 kB)stáhnout