Program na podporu investičních projektů v oblasti kultury v Olomouckém kraji v roce 2018 (příjem žádostí 4.6.-18.6.)

Dotační program je určen k podpoře drobných investičních projektů, které mají za cíl zkvalitnit zázemí pro pořádání kulturních a společenských akcí/projektů všech sociodemografických skupin obyvatel Olomouckého kraje.

Důvodem vyhlášení dotačního programu „Program na podporu investičních projektů v oblasti kultury v Olomouckém kraji v roce 2018“ je realizace strategických záměrů Olomouckého kraje v oblasti kultury a návaznost na Strategii rozvoje územního obvodu Olomouckého kraje na období 2015 – 2020, dále program navazuje na Programové prohlášení Rady Olomouckého kraje pro období 2016 – 2020 a Koncepci rozvoje kultury a památkové péče Olomouckého kraje pro období 2017 - 2020. Dotační program vzniká v reakci na nedostatečnou nabídku investičních dotačních programů v oblasti kultury, ze kterých by žadatelé mohli čerpat prostředky na rozvoj kulturního a společenského zázemí a vybavení kulturních zařízení v obcích a městech Olomouckého kraje.

Soubor typu xlsxPřehled hodnocených žadostí ZOK(23,9 kB)stáhnout
Soubor typu xlsxPřehled hodnocených žadostí ROK(18,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPravidla Programu na podporu investičních projektů v oblasti kultury v Olomouckém kraji v roce 2018(7 MB)stáhnout
Soubor typu xlsxVzorová žádost (52,4 kB)stáhnout