Pracovní setkání zpracovatelů MAP Olomouckého kraje – MAP II

V Olomouci proběhlo pracovní setkání zástupců zpracovatelů MAP Olomouckého kraje.

Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s NIDV a projektovým týmem KAP připravil pro nositele MAP z Olomouckého kraje pracovaní setkání. Představitelé NIDV, krajského pracoviště Olomouc, představili ve své prezentaci aktuální informace k připravované výzvě OP VVV pro realizaci MAP II a IMAP. Předpokládaný termín vyhlášení výzvy je listopad-prosinec 2017. Dále setkání pokračovalo informacemi z KAP a přípravy IKAP. Zástupkyně projektového týmu KAP podkovaly za spolupráci s Řídicími výbory MAP. V rámci programu poté proběhla prezentace projektu PPUČ – Podpora práce učitelů. Na závěr pracovního setkání byly představeny postupy sekretariátu RSK OK při předložení podkladů ke schválení na Regionální stálé konferenci pro území Olomouckého kraje. Veškeré prezentace a podklady z pracovního jednání jsou uvedeny zde.

Všechny akce sekretariátu jsou připraveny v rámci aktivit RSK OK. Bližší informace o regionální konferenci lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@kr-olomoucky.cz

Soubor typu pdfPozvánka - Pracovní setkání zpracovatelů MAP Olomouckého kraje(245,3 kB)stáhnout
Soubor typu pdfProgram - Pracovní setkání zpracovatelů MAP Olomouckého kraje(164,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPostupy RSK OK vzhledem k MAP II(319,6 kB)stáhnout