Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje (příjem žádostí 19.1. - 27.4.)

Z dotačního titulu 3 Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje mohou o finanční podporu na sportovní činnost žádat mládežničtí reprezentanti ČR, fyzické osoby, kteří mají bydliště v regionu Olomouckého kraje a zároveň reprezentují klub se sídlem v regionu Olomouckého kraje. Cílem je zkvalitnění sportovní přípravy mládežnických reprezentantů ČR působících ve sportovních oddílech v regionu Olomouckého kraje.

Soubor typu pdfPravidla dotačního titulu 3 Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje(579,8 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPříloha č. 2 - Vzor veřejnoprávní smlouvy o poskytnutí dotace na činnost pro FO nepodnikající(523,3 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPříloha č. 3 - Vzor veřejnoprávní smlouvy na činnost pro FO podnikající(533,7 kB)stáhnout

Ing. Naděžda Procházková