Online konference k tématu podpora polytechnického vzdělávání v Olomouckém kraji

Ve spolupráci s produkční společností poskytující audiovizuální služby pod značkou BEA channel jsme ve čtvrtek 17. 9. 2020 od 13.00 hod. realizovali online konferenci k tématu podpora polytechnického vzdělávání v Olomouckém kraji. Vysílání proběhlo z improvizovaného studia pro tuto příležitost vytvořeného v prostorách odborné učebny na Střední škole polytechnické, Rooseveltova 79, Olomouc. Diskutovalo se o stipendijním programu Olomouckého kraje, o investicích do škol, o akčním plánování obecně a o projektech na implementaci KAP, o metodické podpoře pedagogických pracovníků a v neposlední řadě o digitalizaci vzdělávání. Ve studiu se diskuse zúčastnil náměstek hejtmana Ladislav Hynek, zástupci několika středních škol, odborný garant pro podporu akčního plánování PaedDr. Jiří Polášek a vedoucí krajského metodického kabinetu pro digitální gramotnost. Debatu moderoval vedoucí odboru školství a mládeže Mgr. Miroslav Gajdůšek, MBA. Živá diskuse ve studiu byla doplněna předtočenými spoty ze středních odborných  škol zapojených do projektu na implementaci KAP I.

Odkaz na záznam z konference naleznete zde.

Poslední změna 01. 10. 2020 08:15:58