Informace k dotačním programům Olomouckého kraje

Informace k dotačním programům Olomouckého kraje

Dotace z krajského rozpočtu jsou poskytovány v souladu s prioritami krajské samosprávy a ve shodě se záměry Rady Olomouckého kraje pro období 2020–2024. Na internetových stránkách Olomouckého kraje budou v roce 2022 průběžně zveřejňovány podrobné informace k možnostem podávání žádostí o dotace, tematické seznamy vyhlašovaných dotací a další pomůcky pro žadatele. S dostatečným předstihem jsou také připraveny k nahlédnutí vzorové smlouvy pro všechny typy žadatelů. Všeobecné informace ke krajským dotačním programům a všechny typy vzorových dokumentů naleznete zde.

Zveřejněn je rovněž Seznam dotačních programů 2022. Připraveny budou opět dotační kalendáře a další ucelené přehledy dotačních příležitostí pro různé typy žadatelů.

Každý již vyhlášený dotační program je samostatně vyvěšen na dotační stránce Aktuální dotační programy 2022, a to nejméně 30 dnů před termínem spuštění sběru žádostí o dotaci. Každý dotační program má samostatnou sekci s podrobnými informacemi k dané dotační oblasti, konkrétními pravidly a kontakty na administrátory jednotlivých dotací. Žadatelé tedy mají dostatek času nastudovat podmínky jednotlivých dotačních programů a seznámit se s technikou podávání žádostí ještě před spuštěním příjmu žádostí.

V době podávání žádostí bude žadatelům v úřední hodiny k dispozici nepřetržitá odborná pomoc při vyplnění žádosti i technická linka při problémech se systémem, zapomenutým heslem atd.

Informace k dotacím z jiných (například evropských) zdrojů naleznete v sekci Dotace, granty, příspěvky.

Soubor typu pdfMožnosti dotací pro fyzické osoby v roce 2022.pdf(971,3 kB)stáhnout


Poslední změna 11. 01. 2022 15:25:10