Dotace pro JSDH obcí Olomouckého kraje na nákup dopravních aut a zařízení 2017 (příjem žádostí 20.1. - 10. 2. 2017)

Anotace k dotačnímu titulu č. 2 „Dotace pro JSDH obcí Olomouckého kraje na nákup dopravních aut a zařízení“:

• V rámci dotačního titulu „Dotace pro JSDH obcí Olomouckého kraje na nákup dopravních aut a zařízení“ mohou žádat o finanční podporu pouze obce Olomouckého kraje a to na pořízení nových dopravních automobilů a zařízení ke zkvalitnění zásahů.

• Jedná se pouze o pořízení nových dopravních automobilů a zařízení, které budou pořizovány z účelové investiční dotace na pořízení dopravních automobilů z rozpočtové kapitoly MV GŘ HZS ČR v rámci programu „Dotace pro jednotky SDH obcí“.

• Pořízený majetek slouží JSDH k zásahu a zůstávají v majetku obce.

Žádost o dotaci bude v portálu Komunikace pro občany přístupná v termínu příjímání žádostí. Cvičná žádost je v tomto portále k dispozici již nyní.

Soubor typu pdfVzorová veřejnoprávní smlouva(253,6 kB)stáhnout
Soubor typu pdfNávod - vzorově vyplněná žádost(514,6 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPravidla dotace pro JSDH na nákup dopravních aut a zařízení 2017(1012,3 kB)stáhnout
Soubor typu pdfSeznam žadatelů dotačního titulu č. 2 - vyhodnocení(290,4 kB)stáhnout