Realizované grantové projekty

V této sekci jsou uvedeny informace o grantových projektech, které jsou realizovány v rámci globálních grantů Olomouckého kraje v OP VK. Především zde naleznete odkazy na webové stránky jednotlivých projektů, ale také jsou zde průběžně zveřejňovány články o dění v jednotlivých projektech. Upozorňujeme, že zde nejsou uvedeny odkazy na webové stránky všech grantových projektů realizovaných v rámci globálních grantů. Zveřejněny jsou pouze odkazy na stránky těch realizátorů projektu, kteří projevili zájem o uvedení této informace na tomto webu.

V případě, že jste příjemce (realizátor) grantového projektu v některém z globálních grantů Olomouckého kraje, a máte zájem o zveřejnění odkazu nebo dalších informací o Vašem projektu na tomto webu, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte buď projektového manažera příslušného globálního grantu nebo přímo správce webu www.olkraj.cz/opvk - viz kontakty.

Příručka dobré praxe – Realizované grantové projekty v Olomouckém kraji v rámci OP VK

15.05.2015 - Příručka dobré praxe – Realizované grantové projekty v Olomouckém kraji v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Odkazy na webové stránky projektŮ

Články o projektech příjemců

23.01.2015 - Podpora nabídky dalšího vzdělávání pro pracovníky ve stavebnictví

18.10.2013 - ROBOTI MÍSTO LABORATOŘE

Gymnázium Uničov

15.03.2013 - Vzdělávání pracovníků zdravotnického sektoru

Projekt „Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Olomouckém kraji“ (registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.05/03.0019) realizovaný společnosti TIZZI spol. s r. o.

23.11.2012 - Vzdělávání pracovníků zdravotnického sektoru úspěšně pokračuje

11.06.2012 - Závěrečná konference projektu "Centrum podpory etické výchovy v Olomouckém kraji"

Závěrečná konference projektu.

Závěrečná konference projektu "Centrum podpory etické výchovy v Olomouckém kraji"

archiv aktualit »


Poslední změna 15. 05. 2015 10:17:24