Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

29.06.2018 - Zářijové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Zářijové vydání měsíčníku Olomoucký kraj vám představí zlatohorskou Poštovní štolu - vítěze ceny Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu, novou sportovní halu v Lipníku, zájemcům o práci přináší informace o Burzách práce a vzdělání. Dovíte se v něm, jak kraj bojuje proti kůrovci a jak plánuje hospodařit s vodou. Připomene i říjnové volby do zastupitelstev a Senátu.

Zářijové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2018

Soubor typu pdfLeden 2018(4,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2018(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2018(5,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2018(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČerven 2018(2,2 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČervenec, srpen 2018(2,9 MB)stáhnout
Soubor typu pdfZáří 2018(2,3 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

Poslední změna 17. 09. 2018 09:35:28