Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

29.06.2018 - Červencové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Prázdninové vydání měsíčníku vám přináší tipy na příjemně strávené léto. Dovíte se v něm, co k nám nejvíce láká české i zahraniční turisty a jak při cestami krajem šetřit peněženku, zaměřuje se i na nabídku pro seniory. Informuje vás o výsledcích návštěvy vlády České republiky v Olomouckém kraji a představí vám letošní Vesnici roku.

Červencové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2018

Soubor typu pdfLeden 2018(4,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2018(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2018(5,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2018(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČerven 2018(2,2 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČervenec, srpen 2018(2,9 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

Poslední změna 16. 07. 2018 10:19:16