Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.olkraj.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomoucký kraj

19.02.2024 - Vychází únorové číslo krajského měsíčníku

Další vydání měsíčníku Olomouckého kraje je na světě. Je především o síle spolupráce mezi krajem a vesnicemi, hlavním tématem je totiž regionální rozvoj.

Vychází únorové číslo krajského měsíčníku

Měsíčník Olomoucký kraj v roce 2024

Soubor typu pdfLeden 2024(3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2024(2,8 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@olkraj.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Tomáše Karala (karal@regionalnivydavatelstvi.cz, 732 530 071).

Poslední změna 19. 02. 2024 10:10:35