Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

13.11.2018 - Listopadové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Nové číslo měsíčníku Olomoucký kraj vám představí učitelku mateřské školy z Jívové, kterou za záchranu dětských životů vyznamenal prezident České republiky. Dovíte se v něm, kam kraj letos rozdělil dotace a co plánuje podpořit příští rok. Svým návrhem se budete moci zapojit do soutěže o krajskou stavbu roku. Dočtete se o zrekonstruované sokolovně v Tištíně a novém babyboxu v Jeseníku. Nechybí tradiční křížovka a sudoku.

Listopadové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2018

Soubor typu pdfLeden 2018(4,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2018(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2018(5,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2018(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČerven 2018(2,2 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČervenec, srpen 2018(2,9 MB)stáhnout
Soubor typu pdfZáří 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfŘíjen 2018(2,9 MB)stáhnout
Soubor typu pdfListopad 2018(2,2 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

Poslední změna 13. 11. 2018 09:45:42