Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

18.05.2018 - Květnové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Květnové číslo krajských novin hodnotí výsledky práce Rady Olomouckého kraje v posledním roce. Dovíte se v něm také, kdo získá Cenu hejtmana Olomouckého kraje za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením nebo co přinese občanům nové centrum bezpečí.

Květnové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2018

Soubor typu pdfLeden 2018(4,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2018(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2018(5,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2018(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2018(2,3 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

V případě inzerce kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

Poslední změna 18. 05. 2018 11:20:16