Zpracovatelé MAP Olomouckého kraje se setkali v Olomouci

06. 12. 2016

V pondělí 28. listopadu se v Olomouci konalo pracovní jednání zástupců Místních akčních plánů vzdělávání z celého regionu. Akci připravil Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s projektovým týmem Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání (KAP). Více než 40 účastníků vyslechlo aktuální informace Národního institutu pro další vzdělávání k metodickým listům, prezentaci KAP v oblasti spolupráce s MAP, vystoupení zástupce CRR k možnostem podpory v rámci specifického cíle 2.4 IROP.

Akce se zúčastnil garant KAP PaedDr. Jiří Polášek a garant MAP pro území Olomouckého kraje Mgr. Dušan Vitoul. Moderovaná diskuse byla zaměřena na aktuální stav MAPů, spolupráci se zřizovateli škol a přímo se školami a také na další kroky, které by pomohly k úspěšné realizaci MAPů v Olomouckém kraji.

Zpracovatelé MAP Olomouckého kraje se setkali v Olomouci

Poslední změna 14. 12. 2016 15:53:01