Zástupci mikroregionů se setkají v září v Lošticích

10. 08. 2014

V pořadí šestnácté pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje se uskuteční v úterý 16. září 2014 v Lošticích. Akce je pořádaná ve spolupráci Olomouckého kraje a Mikroregionu Mohelnicko v rámci projektu Podpora rozvoje Olomouckého kraje 2012-2015. Účast na jednání potvrdili hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, náměstci hejtmana Ing. Michal Symerský, Ing. Zdeněk Švec a MUDR. Michael Fischer.

Na přátelském setkání si zástupci venkova a ostatní představitelé regionu vymění zkušenosti s přípravou a realizací projektů obcí a mikroregionů s využitím evropských dotací a dozví se také nejaktuálnější informace z ROP Střední Morava. Úvodní prohlídku města Loštic a představení realizovaných projektů připravil starosta města a předseda mikroregionu PhDr. Ctirad Lolek.

Na pracovní setkání se můžete přihlásit do 12. září u projektové manažerky Leony Valovičové na telefonních číslech 585 508 236 a 724 057 295 nebo prostřednictvím e-mailu na adresu vzdelani@kr-olomoucky.cz. Do přihlášky uveďte jméno, organizaci a e-mailový kontakt.

Soubor typu pdfPozvánka (201,2 kB)stáhnout

Poslední změna 20. 08. 2015 10:06:48