Zaměstnavatelé Šternberska diskutovali s hejtmanem

Zástupci nejvýznamnějších firem šternberského regionu se setkali s hejtmanem Olomouckého kraje Josefem Suchánkem. V pátek 2. prosince společně diskutovali o vzdělávání, dopravní obslužnosti nebo regionálním rozvoji. Velmi probíraným tématem byla personální situace ve firmách a s tím související nutnost změn ve vzdělávacím systému.

Olomoucký kraj klade velký důraz na podporu podnikání, dlouhodobě spolupracuje s agenturou CzechInvest a Agenturou pro podnikání a inovace. Zapojení významných firem do strategie rozvoje kraje je pro hejtmanství zásadní. Ve Šternberku se jednalo už o čtvrté setkání s tamními zaměstnavateli, které zorganizovala místní akční skupina MAS Šternbersko.

Jednou z firem, která také nabídla prostory k tomuto setkání, je KEESTRACK - CZ, s.r.o, významný světový výrobce a dodavatel těžební, recyklační a stavební techniky. Jednání s hejtmanem se zúčastnili zástupci dalších deseti významných podniků, které na Šternbersku působí.

Zaměstnavatelé Šternberska diskutovali s hejtmanem

Poslední změna 05. 12. 2022 17:18:40