Základní pravidla pro fyzické osoby a seznam prioritních obcí

06. 08. 2015

V rámci výzvy k předkládání projektů pro kraje ČR zveřejnilo Ministerstvo životního prostředí na stránkách www.opzp.cz mimo jiné dva dokumenty: 1) Seznam prioritních měst a obcí – aglomerace se zhoršenou kvalitou ovzduší – zde naleznete přehled obcí z Olomouckého kraje se zhoršenou kvalitou ovzduší = +5% dotace pro fyzické osoby z těchto obcí, 2) Základní pravidla pro fyzické osoby pro Specifický cíl 2.1, Prioritní osy 2, Operačního programu Životní prostředí – Snížení emisí z lokálního vytápění domácností – zde naleznete základní pravidla pro fyzické osoby, je však nutno zdůraznit, že v každém kraji mohou nastat určitá specifika, a to v případech, kdy to podmínky výzvy pro kraje umožňují, proto definitivní a kompletní podmínky a doplňující informace pro potenciální žadatele (fyzické osoby) budou známy až s vyhlášením výzvy ze strany Olomouckého kraje, které se předpokládá v 1. polovině roku 2016. Oba dokumenty jsou zveřejněny konkrétně na odkazu http://www.opzp.cz/vyzvy/16-vyzva/dokumenty, naleznete je však také na tomto webu v sekci „Dokumenty“.

Poslední změna 13. 06. 2017 13:48:27