Výroční akce Interreg V-A ČR-Polsko

09. 08. 2018

Dne 20. září 2018 se v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční Výroční akce programu Interreg V-A Česká republika – Polsko. Letošními pořadateli jsou Královéhradecký kraj, Opolské vojvodství a Společný sekretariát programu. Na Výroční akci bude zhodnocen stav realizace programu, budou zde prezentovány inspirativní česko-polské projekty a také výhled na programové období po roce 2020. Akce bude zakončena večerním koncertem. Podrobnější informace k programu naleznete v příloze.

Výroční akci bude předcházet Běh polsko-českého přátelství, který se uskuteční dne 15. září 2018 ve městě Głuchołazy.

Účast na Výroční akci je zdarma. Registrovat se až do naplnění kapacity můžete zde.

Výroční akce je spolufinancována z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu Interreg V-A Česká republika - Polsko.

Soubor typu pdfPozvánka(440,8 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPlakát(474,6 kB)stáhnout