Vydělávání na internetu je bezbariérové

22. 09. 2014

Míra nezaměstnanosti je vysoká a možností výdělku není mnoho. Ještě složitější situaci na trhu práce mají osoby se zdravotním znevýhodněním, které jsou svým zdravotním znevýhodněním limitovány. Nezisková organizace o.s. InternetPoradna.cz se dlouhodobě věnuje pomoci lidem se zdravotním znevýhodněním a pomáhá jim hledat zaměstnání. V rámci týdne sociálních služeb připravila ve spolupráci s mladými podnikateli Jiřím Rosteckým a Adamem Pýchou přednášku na téma: „Možnosti výdělku na internetu“. Během přednášky se dozvíte, jaké způsoby výdělku na internetu můžete jako osoba se zdravotním znevýhodněním využít a jaké předpoklady k tomu potřebujete. Přijďte se dozvědět více o svých možnostech 10. 10. 2014 v 10:00 hodin do sídla organizace na ulici Wurmova 7 v Olomouci. Více informací se dozvíte na www.internetporadna.cz nebo na telefonním čísle 736 447 248.

Soubor typu .pdf„Možnosti výdělku na internetu“(7,2 MB)stáhnout

Poslední změna 22. 09. 2014 13:49:28