Vychází říjnové číslo krajského měsíčníku

19. 10. 2023

Jeho hlavním tématem je školství. Na jakých školách kraj navýší kapacity a kde se chystají zajímavé investice do školních budov? To se dozvíte na stránkách tohoto vydání.

V měsíčníku si můžete přečíst také o tom, komu jsme udělili krajské ceny v oblasti cestovního ruchu a v sociální oblasti. Známe také letošní oceněné mladé talenty Olomouckého kraje, o nich najdete informace na straně dvě.

O tom, jak funguje Česká školní inspekce a co má na starosti, se rozpovídal ředitel Olomouckého inspektorátu Michal Hlaváček. Téma kapacit na středních školách, nových oborů a potřeb školních psychologů přiblížil Aleš Jakubec, radní Olomouckého kraje pro oblast školství.

Připraveny jsou pro vás i další důležité informace. Dočtete se například o tom, jaké silnice hejtmanství opravuje, jak pokračuje projekt Odpady Olomouckého kraje, nebo že v našem regionu jezdí dalších pět nových sanitek. Nechybí ani zajímavá anketa, tentokrát s řediteli středních škol, a pravidelné kulturní tipy a novinky ze sportu.

Vychází říjnové číslo krajského měsíčníku
Soubor typu pdfměsíčník - říjen 2023(4,8 MB)stáhnout