Veletrh Stavotech ukáže aktuální trendy v oblasti energetiky a stavebnictví

02. 04. 2024

Vše pro stavbu pod jednou střechou. To je stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc, jehož jarní etapa, v pořadí už 64. ročníku, se uskuteční po Velikonocích na olomouckém výstavišti Flora. Představí se na něm Olomoucký kraj a jeho regionální partneři. Veletrh se zaměří převážně na energetiku.

„Stavotech je pro občany příležitostí ke zjištění aktuálních trendů v oblasti energetiky, tepelných čerpadel i fotovoltaiky. Lidí zde navíc mají jedinečnou příležitost setkat se s odborníky a poradit se se zástupci Olomouckého kraje, a to nejen o kotlíkových dotacích v našem regionu,“ řekl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Veletrh se koná ve dnech 4. až 6. dubna. Součástí je také bohatý doprovodný přednáškový program na každý den. Olomoucký kraj se na veletrhu bude prezentovat jako region vědy, inovací a high-tech oborů.

„Našimi partnery budou například Inovační centrum Olomouckého kraje krajská hospodářská komora a okresní hospodářské komory z našeho regionu. Prezentovat se bude i agentura CzechInvest, Svaz průmyslu a dopravy ČR, statutární město Olomouc a město Litovel,“ dodal Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast regionálního rozvoje.

Stavotech Olomouc
Stavotech Olomouc
Pozvánka Stavotech - Olomouc_2024


Poslední změna 02. 04. 2024 11:04:26