Ve Štěpánově mají nový taneční sál. Využijí ho všichni milovníci pohybu

14. 12. 2018

Náměstek hejtmana Dalibor Horák se ve středu 12. prosince zúčastnil otevření nového tanečního sálu ve Štěpánově. Ten se stal sídlem spolku Balet Globa, který se věnuje uměleckému tanci, do něhož jsou zapojeni zdravotně znevýhodnění tanečníci, a dosahuje významných úspěchů i na mezinárodní úrovni.

Poděkovaní patří starostovi Jiřímu Šindlerovi a správci budovy Vladimírovi Nečesanému, kteří spolku nabídli nevyužité obecní prostory a pomohli s jejich opravou. A díky za dlouholetou práci ve prospěch lidí s hendikepem patří samozřejmě také uměleckým vedoucím spolku – manželům Globovým,“ uvedl náměstek Horák.

Monika a Valerij Globa, svého času sólisté baletu Moravského divadla Olomouc, převzali v roce 2007 Cenu hejtmana Olomouckého kraje za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Ve Štěpánově mají nový taneční sál. Využijí ho všichni milovníci pohybu

Poslední změna 14. 12. 2018 12:00:19