Včera proběhlo jednání Pracovní skupiny Sociální oblast RSK OK

13. 10. 2022

Ve středu 12. října 2022 se uskutečnilo v pořadí jedenácté jednání Pracovní skupiny Sociální oblast Regionální stálé konference Olomouckého kraje (RSK OK). Zástupci kraje, odboru sociálních věcí krajského úřadu, měst a obcí, neziskového sektoru, místních akčních skupin a ITI Olomoucké aglomerace se seznamovali s výzvami ITI Olomoucké aglomerace.

Jednání řídil pan Mgr. Ivo Slavotínek, 1. náměstek hejtmana Olomouckého kraje, který je zároveň předsedou této pracovní skupiny. Stěžejním obsahem jednání bylo řešení sociální oblasti v rámci Integrované strategie Olomoucké aglomerace. Členové se zaměřili na výzvu č. 3 ITI Olomoucké aglomerace – Sociální bydlení a následně na výzvu č. 5 ITI Olomoucké aglomerace – Sociální služby.

Další informace o RSK OK a jejích pracovních skupinách lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@olkraj.cz.

Sociální oblast RSK OK

Poslední změna 13. 10. 2022 09:54:35