V Olomouci proběhly semináře Operačního programu Zaměstnanost

08. 09. 2017

První akce dne 17. 8. 2017 byla zaměřena na příjemce podpory z výzvy č. 040 Podpora zaměstnanosti cílových skupin, z výzvy č. 053 Specifická výzva na vybrané cílové skupiny a z výzvy č. 055 Cílená výzva na regionální projekty paktů zaměstnanosti v partnerství s Úřadem práce ČR. Druhý seminář dne 29. 8. 2017 byl určen zájemcům o Podporu zařízení péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování.

Spolupráce s Operačním programem Zaměstnanost nyní probíhá prostřednictvím detašovaného pracoviště Ostrava, na podzim budou pro zájemce připraveny další akce.

Semináře jsou jednou připraveny v rámci aktivit RSK OK. Bližší informace o regionální konferenci lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@kr-olomoucky.cz

V Olomouci proběhly semináře Operačního programu Zaměstnanost

Poslední změna 08. 09. 2017 13:57:53