V Olomouci proběhlo další jednání Regionální stálé konference pro Olomoucký kraj

18. 11. 2015

Ve středu 18. listopadu se pod vedením hejtmana Jiřího Rozbořila uskutečnilo již čtvrté zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje. Zástupci kraje, obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce a dalších organizací z našeho regionu projednávali Regionální akční plán Strategie regionálního rozvoje a přípravu Krajského akčního plánu vzdělávání.  Projednány byly aktuální informace o stavu výzev a tématech kohezní politiky pro období 2014 – 2020. Důležitým bodem jednání bylo schválení nositelů akčních plánů vzdělávání a vymezení území, na kterém budou Místní akční plány v Olomouckém kraji realizovány.

„Cílem jednání Regionální stálé konference je společně připravit náš region na čerpání prostředků z Evropské unie v období 2014 – 2020. Proto bylo hlavním tématem dnešního zasedání schválení aktualizovaného Regionálního akčního plánu, a to včetně seznamu silnic pro Integrovaný regionální operační program,“ uvedl hejtman Rozbořil.

V Olomouci proběhlo další jednání Regionální stále konference pro Olomoucký kraj

Poslední změna 18. 11. 2015 13:18:55