V březnu se sejde Pracovní skupina Zaměstnanost

07. 03. 2019

V pořadí šesté jednání Pracovní skupiny Zaměstnanost Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) se uskuteční ve středu 20. 3. 2019 v Olomouci.

Na programu jednání budou aktivity Teritoriálního paktu zaměstnanosti Olomouckého kraje, z. ú., aktuální informace o projektu „Do práce s paktem zaměstnanosti“, stav realizace projektu KOMPAS.

Dalším bodem jednání bude Regionální sektorová dohoda pro OK v oblasti textilního, oděvního, kožedělného a obuvnického průmyslu.

Předsedkyně pracovní skupiny a vedoucí oddělení regionálního rozvoje Ing. Marta Novotná představí aktuální informace k přípravě nového programového období EU po roce 2020.

Poprvé budou také členům představeny aktivity Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Olomouckého kraje. Na závěr jednání přijmou pracovní skupiny doporučení pro RSK OK.

Soubor typu pdfPozvánka - 6. jednání PS Zaměstnanost RSK OK(237,3 kB)stáhnout

Poslední změna 07. 03. 2019 11:37:45