V Bludově běhali pro zdraví

28. 05. 2018

Státní lázně v Bludově patří v rámci Olomouckého kraje k zařízením menšího typu. Přesto však v průběhu roku nabízejí pestrou paletu společenských akcí svým klientům i návštěvníkům z obce a okolí. První z nich v letošním roce byl už pátý ročník Lázeňského běhu pro zdraví, který se konal v sobotu 26. května.

Zaujala mě především rodinná pohodová atmosféra zdravotně preventivní akce, která probíhala v nádherném prostředí lázeňského parku. Zejména nadšení a přirozená motivace dětských účastníků běhu dávají záruku, že zdravý životní styl jim zůstane vlastní i v dospělosti,“ uvedl náměstek hejtmana Dalibor Horák, který odstartoval závod smíšené kategorie dětských lázeňských klientů a mladších dětí.

Lázně Bludov jsou moderním lázeňským zařízením, které se nachází v podhůří Jeseníků. V posledních desetiletích se lázně dostaly do povědomí díky úspěšné léčbě obezity u dětí.

Poslední změna 28. 05. 2018 11:42:33