Uzavírka ulic Velkomoravská a Lipenská v Olomouci

09. 10. 2014

Ředitelství silnic a dálnic ČR zahájí 12. října od 13:00 hod. opravu povrchu vozovky na ulicích Velkomoravská a Lipenská v Olomouci. Oprava potrvá tři týdny do 4. listopadu a bude probíhat za úplné uzavírky silničního provozu s výjimkou městské autobusové dopravy, které bude umožněn průjezd stavbou.

V rámci opravy bude v úseku ulice Velkomoravská poprvé na území Olomouce provedena pokládka takzvaného „tichého asfaltu“, který přinese výrazné snížení hlukové zátěže pro obyvatele města, kteří bydlí v blízkosti frekventované silnice.

Soubor typu .pdfmapa uzavírek(5,2 MB)stáhnout

Poslední změna 06. 10. 2014 06:55:38

Olomoucký kraj na Facebooku Olomoucký kraj na YouTube Olomoucký kraj na Flickru Olomoucký kraj na Google Plus Olomoucký kraj na Twitteru Olomoucký kraj na Instagramu Olomoucký kraj na ISSUU