Úspěšná akce pro zájemce o evropské dotace

18. 10. 2017

V Olomouci se ve čtvrtek 12. 10. 2017 uskutečnil seminář k výzvě Operačního programu Zaměstnanost (OP Z) na podporu dětských skupin pro žadatele z území Olomouckého kraje. Akci uspořádal sekretariát RSK OK ve spolupráci s detašovaným pracovištěm Ministerstva práce a sociálních věci v Ostravě a s řídicím orgánem OP Z. Semináře se zúčastnilo okolo 40 zájemců nejen z Olomouckého kraje, ale i z celé Moravy.

„Regionální rozvoj je také o tom, přinést konkrétní informace přímo do kraje, do území. Je vidět, že je to krok správným směrem, zájem účastníků to potvrzuje. Akce pořádané pod Regionální stálou konferencí směřují k zlepšení čerpání finančních prostředků z Evropské unie a pomáhají žadatelům o dotace připravit kvalitní projekt.“ Uvedl náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, Bc. Pavel Šoltys, DiS.

Akce navazuje na kulaté stoly, které proběhly i v Olomouci koncem června letošního roku. OP Z získal od zástupců dětských skupin, které byly podpořeny v minulé výzvě, zpětnou vazbu o reálném provozu zařízení péče o děti předškolního věku, pozitivech i negativech. Nastavení podmínek výzev č. 73 a 74 OP Z vychází přímo z výstupů těchto kulatých stolů.

Seminář je jednou z akcí připravenou v rámci aktivit RSK OK. Další informace lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@kr-olomoucky.cz

seminář k výzvě Operačního programu Zaměstnanost (OP Z) na podporu dětských skupin pro žadatele z území Olomouckého kraje

Poslední změna 18. 10. 2017 08:13:24