Trenéři a sportovní funkcionáři získali ocenění hejtmana Olomouckého kraje

21. 09. 2016

Na tři desítky zasloužilých trenérů, cvičitelů a funkcionářů sportovních klubů z celého regionu dnes byly oceněny za svoji dlouholetou záslužnou práci a přínos k rozvoji sportu. Ocenění převzali v Kongresovém sále krajského úřadu z rukou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Radovana Rašťáka.

„Olomoucký kraj věnuje oblasti sportu velkou pozornost. Především se zaměřujeme na mládež a práci s ní. Subjektům, které působí na území regionu, pomáháme například dotační politikou a podporujeme i výchovu kvalitních trenérů. Pravidelně organizujeme vyhlášení nejlepších sportovců Olomouckého kraje. Dnešní ocenění jsou v pořadí už druhou skupinou, která byla za svoji práci takto ohodnocena,“ řekl Radovan Rašťák, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro sport.

„Chtěl bych jménem všech oceněných velmi poděkovat. Pamětní list, který jsme dnes dostali, nám bude vždycky připomínat to, že někdo takovým způsobem ocenil naši práci,“ uvedl za všechny oceněné Vladimír Běhal.

Komise Rady Olomouckého kraje pro mládež a sport navrhla ocenění několika kandidátů z každého okresu.

„Komise spolupracovala se sportovními organizacemi v jednotlivých okresech. Ze všech návrhů jsme pak vybraly ty, kteří si ocenění opravdu zaslouží,“ sdělil předseda Komise pro mládež a sport Jiří Kremla.

Ocenění zasloužilých trenérů a sportovních funkcionářů hejtmanem Olomouckého kraje získali:

okres Olomouc

Zdenka Krbcová – TJ Sokol Mohelnice

Pavel Miketa – TJ MEZ Mohelnice

Jiří Štěrba – TJ Sokol Zábřeh

Více fotografií najdete zde.

Trenéři a sportovní funkcionáři získali ocenění hejtmana Olomouckého kraje

Poslední změna 21. 09. 2016 13:47:29