Téma jednání pracovní skupiny: projekty v ITI Olomoucké aglomerace

29. 07. 2021

Ve čtvrtek 5. srpna 2021 proběhne v pořadí osmé jednání Pracovní skupiny Sociální oblast Regionální stálé konference pro Olomoucký kraj (RSK OK). Zástupci kraje, odboru sociálních věcí krajského úřadu, měst a obcí, neziskového sektoru, místních akčních skupin a ITI Olomoucké aglomerace budou jednat o možnostech podpory projektů.

Na programu jednání bude aktuální stav přípravy Strategického rámce Integrované strategie ITI Olomoucké aglomerace, konkrétně sociální oblast v rámci Integrovaného řešení 9 „Propojování sociální služeb s potřebami aglomerace“. Členové pracovní skupiny budou také diskutovat o projektových záměrech různých nositelů z území Olomoucké aglomerace.

Jednání povede pan Mgr. Ivo Slavotínek, 1. náměstek hejtmana Olomouckého kraje, který je předsedou této pracovní skupiny.

V případě, že z jednání vzejdou doporučení pro jednání RSK OK nebo Národní stálé konference, budou předány na MMR ČR.

Další informace o RSK OK a jejích pracovních skupinách lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@olkraj.cz

Poslední změna 29. 07. 2021 14:47:28