Sportovní událost podpořila děti i hendikepované

14. 12. 2017

Charitativní akce Sportovní hvězdy dětem Olomouckého kraje proběhla ve čtvrtek 14. prosince v Prostějově. Projekt, který finančně podpořilo hejtmanství, měl za cíl získat peníze pro děti z dětských domovů a hendikepované sportovce.

Během dne poměřily síly v turnajovém klání desítky dětí z celého Olomouckého kraje, které podporovala velká jména českého tenisu, kopané nebo například juda. Fandit přišla tenistka Karolína Plíšková, bývala hvězda fotbalové reprezentace Jan Koller nebo olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. „Velmi mě těší, že kraj mohl spolupracovat na projektu, který pomůže dětem a lidem, kteří pomoc ostatních potřebují,“ uvedl náměstek hejtmana František Jura.

Olomoucký kraj se podílí na více charitativních akcích, jež probíhají v celém regionu, a to nejen v předvánočním čase, ale po dobu celého roku.

Více fotografií najdete zde.

Sportovní událost podpořila děti i hendikepované

Poslední změna 18. 12. 2017 09:50:09