Slovo hejtmana

Slovo hejtmana


Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje

Skutečný začátek

Po třech měsících přešlapování na místě začíná Olomoucký kraj fungovat. S náměstky si rozdělujeme úkoly, připravujeme programové prohlášení a pracujeme na dalších věcech nezbytných pro chod kraje. Většina z nich vás ale nikterak nezajímá; ani vy nikomu kromě manželky či přátel nevyprávíte o tom, co děláte v práci. Důležité pro vás i vašeho zaměstnavatele je, aby ta práce měla smysl.

Tak to beru i já. Nemám v úmyslu vás zatěžovat tím, jak jsme konečně začali spolupracovat a jak se atmosféra na krajském úřadě stává konstruktivní a pracovní. Jako občané Olomouckého kraje jste jistě zvědavi hlavně na to, jak se nám podaří věci posouvat dopředu v duchu předvolebních slibů. Jako naši zaměstnavatelé (jsme přece placeni z vašich daní) na to máte plné právo.

S tím souvisí změna, která je jednou z mých osobních priorit. Olomoucký kraj musí být otevřený, vstřícný ke svým občanům. Nemáme v úmyslu rozhodovat za zavřenými dveřmi kanceláří, ale naopak chceme znát vaše problémy a názory. Takto kraj v minulosti nefungoval a změny budou chvíli trvat. První věc jsem ale udělal okamžitě po svém zvolení: vytvořil jsem novou emailovou adresu prohejtmana@kr-olomoucky.cz. Je určena vám všem. Těším se na spolupráci.

 

Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje
Olomoucký kraj na Facebooku Olomoucký kraj na YouTube Olomoucký kraj na Flickru Olomoucký kraj na Google Plus Olomoucký kraj na Twitteru Olomoucký kraj na Instagramu Olomoucký kraj na ISSUU