Silná ledovka komplikuje dopravu

23. 01. 2024

V úterý 23. ledna komplikuje dopravu v Olomouckém kraji silná ledovka. Problémy jsou jak na autobusových, tak také na vlakových spojích v celém kraji. Cestující musí počítat se zpožděním nebo rušením dopravních spojů. Dle informací z Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje nabírají některé autobusy a vlaky neočekávaná zpoždění, některé spoje jsou rušeny částečně, jiné v celém rozsahu.

Aktuálně (23. 1. 2024, 9:00 hodin)

Železniční doprava:

Z důvodu námrazy trakčního vedení je provoz v regionální dopravě přerušen či silně omezen v úsecích:

• Olomouc hlavní nádraží – Nezamyslice
  • Olomouc hlavní nádraží – Přerov
  • Přerov – Hranice na Moravě
  • Šumperk – Uničov – Olomouc hlavní nádraží
  • Staré Město u Uherského Hradiště – Přerov
  • Nezamyslice – Přerov
  • Olomouc hlavní nádraží – Hrubá Voda (vzniká zpoždění)

Bližší informace zde: https://www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/

Autobusová doprava:

Na autobusových spojích IDSOK vznikají z důvodu nesjízdnosti komunikací neočekávaná zpoždění.

Nejvážnější problémy jsou momentálně hlášeny v okrese Prostějov, kde jsou z důvodu nesjízdných komunikací některé spoje zrušeny.

Pro získání aktuálních informací cestujícím doporučujeme sledovat web CestujOK.cz nebo se na konkrétní spoj dotázat na infolince IDSOK 588 88 77 88.

Silná ledovka komplikuje dopravu

Poslední změna 29. 01. 2024 15:04:07