Semináře ke kotlíkovým dotacím se setkaly s velkým zájmem

15. 02. 2016

Olomoucký kraj uspořádal celkem 13 informačních seminářů ke kotlíkovým dotacím pro občany našeho kraje ve vybraných městech Olomouckého kraje. První seminář proběhl 11. ledna 2016 v Hranicích a poslední pak 3. února 2016 v Uničově. Seminářů se zúčastnilo přibližně 1 500 osob, což svědčí o velkém zájmu občanů o informace ke kotlíkovým dotacím. Semináře dále proběhly v Konici, Jeseníku, Zábřehu, Litovli, Prostějově, Šumperku, Šternberku, Lipníku nad Bečvou, Javorníku, Mohelnici a Přerově.

Pracovníci krajského úřadu Olomouckého kraje představili na seminářích dotační program kotlíkových dotací, jeho základní pravidla a podmínky, způsob podávání žádostí, představili, jak vyplnit žádost o kotlíkovou dotaci, zodpovídali četné dotazy účastníků seminářů a probíhaly také individuální konzultace se zájemci o podání žádosti o kotlíkovou dotaci. Příjem žádostí o kotlíkovou dotaci bude zahájen 22. 2. 2016.

Na odkazu https://docs.google.com/forms/d/17hAtDFdL5clfyQj1Z0t-2Lu599Zn8iaSsFWyae89bjc/viewform naleznete krátkou anketu, v níž můžete vyjádřit svůj názor na realizované semináře.

Olomoucký kraj by tímto také rád poděkoval za spolupráci dotčeným městům a organizacím, které poskytly prostory a technické zázemí pro pořádání těchto seminářů.

Fotodokumentaci ze seminářů a prezentaci ze seminářů naleznete zde.

Poslední změna 14. 06. 2017 07:57:14