Seminář pro zájemce o sociální podnikání

12. 10. 2022

Ve středu 19. října 2022 se v Olomouci uskuteční akce zaměřená na podporu sociálního podnikání. Seminář pro žadatele ve výzvě č. 024 Operačního programu Zaměstnanost plus (OP Z+) připravil Řídicí orgán OP Z+ ve spolupráci se sekretariátem Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Akce je určena pro potenciální žadatele o podporu a bude zaměřena na konkrétní podmínky výzvy, podporované aktivity a struktura žádosti o podporu v rámci pravidel OP Z+. Součástí akce bude prezentace příkladů sociálních podniků z Olomouckého kraje.

Úspěšná spolupráce sekretariátu RSK OK a OP Z+ bude pokračovat dalšími akcemi.

Seminář je jednou z akcí připravenou v rámci aktivit RSK OK. Další informace lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@olkraj.cz

Soubor typu pdfPozvánka na seminář sociální podnikání(237,9 kB)stáhnout

Poslední změna 13. 10. 2022 15:03:41