Seminář pro podnikatele k aktuálním výzvám OP PIK

02. 11. 2016

Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje ve spolupráci s Agenturou pro podnikání a inovace (API) připravil vzdělávací seminář k aktuálním výzvám Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Akce je určena výhradně pro zástupce podnikatelského sektoru z území Olomouckého kraje, kteří mají zájem o informace o možnostech podpory z fondů Evropské unie. Lektory semináře jsou zástupci API: vedoucí oddělení regionálních kanceláří Ing. Lenka Gondová a projektový manažer pro Olomoucký kraj Mgr. Vojtěch Marek.

V pozvánce na akci je uveden program semináře a pokyny pro účastníky. Zájemci se mohou přihlásit elektronicky na e-mailovou adresu rsk@kr-olomoucky.cz s uvedením jména účastníka, názvu společnosti, IČ, telefonního čísla a kontaktního e-mailu.

Soubor typu pdfPozvánka(176,2 kB)stáhnout

Poslední změna 02. 11. 2016 12:52:00