Seminář podpořil informovanost žadatelů o programu Interreg V-A ČR-Polsko

01. 02. 2018

Olomoucký kraj uspořádal ve středu 31. ledna 2018 v sídle Krajského úřadu Olomouckého kraje seminář pro žadatele programu Interreg V-A Česká republika – Polsko. Zástupci Společného sekretariátu programu a Krajského úřadu Olomouckého kraje představili účastníkům aktuální informace k připravovaným výzvám v prioritní ose 2 /Rozvoj potenciálu přírodních a kulturních zdrojů pro podporu zaměstnanosti/ a prioritní ose 3 /Vzdělání a kvalifikace/. V odpolední části semináře obdrželi účastníci informace také k Fondu mikroprojektů programu a podmínkám současného kola výzvy vyhlášené Euroregionem Praděd.

Seminář byl realizován v rámci Projektu technické pomoci Olomouckého kraje v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko a je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Prezentace ze semináře jsou k dispozici níže.

Seminář pro žadatele programu Interreg V-A Česká republika – Polsko 31. 1. 2018
Soubor typu pdfPrezentace JS č. 1 - Program, projektový záměr, žádost, životní cyklus(1,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfPrezentace JS č. 2 - Výzva na podporu destinančního managementu v prioritní ose 2(922,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPrezentace JS č. 3 - Kontrola přijatelnosti(1,9 MB)stáhnout