Seminář k programům Evropské územní spolupráce a Mezinárodnímu visegradskému fondu

19. 09. 2017

Olomoucký kraj uspořádal v pondělí 18. září seminář pro žadatele k programům Evropské územní spolupráce a Mezinárodnímu visegradskému fondu. Zástupci Ministerstva pro místní rozvoj jako národního kontaktního místa programů Interreg CENTRAL EUROPE, Interreg DANUBE, Interreg EUROPE, ESPON 2020 a URBACT III předali účastníkům praktické informace k možnostem čerpání finanční dotace v rámci uvedených programů. Dále se s nimi podělili o zkušenosti z předcházejících výzev. V odpolední části semináře měli účastníci možnost shlédnout prezentaci týkající se Mezinárodního visegrádského fondu a seznámit se s aktuálními informacemi tohoto grantového programu.  Seminář byl zakončen čtyřmi pěknými příklady dobré praxe již realizovaných projektů.

Prezentace ze semináře jsou ke stažení níže.

Soubor typu pptxPrezentace 1 - Interreg CENTRAL EUROPE(1,3 MB)stáhnout
Soubor typu pptxPrezentace 2 - Interreg DANUBE(3,4 MB)stáhnout