Seminář k problematice veřejných zakázek

14. 06. 2018

Více než 60 zástupců obcí, mikroregionů, místních akčních skupin, městských úřadů a magistrátů a dalších potenciálních zájemců z řad odborné veřejnosti se včera zúčastnilo vzdělávacího semináře k problematice dotací EU a zadávání veřejných zakázek. Akci skvěle lektoroval pan Mgr. Martin Čech z MMR ČR.

„Dobře zvládnuté zadávání veřejných zakázek pro obce a další veřejné zadavatele je nezbytné. Pro odbornou veřejnost budeme připravovat další akce, které pomohou s přípravou a úspěšnou realizací kvalitních projektů s finanční podporou Evropské unie“. Uvedl náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Bc. Povel Šoltys, DiS.

Akci připravil Olomoucký kraj v rámci aktivit Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje ve spolupráci s Eurocentrem Olomouc a s MMR ČR.

Seminář k problematice veřejných zakázek

Poslední změna 14. 06. 2018 11:14:29