Selské trhy na Výstavišti Flora Olomouc

Datum11. 09.-23. 10. 2020
Místo konáníSmetanovy sady, část parku za Pavilonem A, Olomouc
OrganizátorVýstaviště Flora Olomouc

Rádi chodíte na farmářské trhy, kde nakoupíte čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, uzeniny a maso, džemy a marmelády nebo kuchyňské bylinky a koření? Každý týden si budete moci ve Smetanových sadech za pavilonem A mezi 13 - 17 hod. koupit čerstvé a kvalitní potraviny lokálních pěstitelů a regionálních výrobců.

Selské trhy se budou na podzim konat pravidelně každý pátek. Sortiment i prodejci se budou průběžně měnit, takže nabídka bude skutečně pestrá. Pořádáním Selských trhů chceme podporovat lokální drobné a střední chovatele, pěstitele a výrobce.

Selské trhy respektují aktuální hygienická a bezpečnostní nařízení. Zdraví je pro nás na prvním místě, proto se akce koná na čerstvém vzduchu ve Smetanových sadech, jednotlivé stánky jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe a pro návštěvníky je samozřejmě připravena dezinfekce.

Termín konání: 11. 9., 18. 9., 25. 9., 9. 10., 16.10., 23.10.

V pátek 9. a 16. října trhy vzhledem k aktuální epidemiologické situaci neproběhnou.

Selské trhy na Výstavišti Flora Olomouc

Poslední změna 08. 10. 2020 13:48:23