Sdružení OK4Inovace podpoří rozvoj optického průmyslu

20. 12. 2013

Ve kterých oborech mají vědci a firmy z Olomouckého kraje nejvíce potenciálu k úspěchu v evropském a světovém měřítku? Jaká průmyslová zaměření podniků a výzkumných institucí má největší smysl podporovat z veřejných financí, aby se v budoucnu snižovala nezaměstnanost a zvyšovala prosperita regionu? Takové otázky si klade sdružení OK4Inovace, jež se zabývá podporou inovací a realizací opatření k rozvoji znalostní ekonomiky Olomouckého kraje.

Do série odborných diskuzí mapujících regionální potenciál a světové trendy v jednotlivých oborech tentokrát sdružení zařadilo diskuzní téma OPTIKA, které se za přítomnosti zástupců průmyslu i výzkumných institucí uskutečnilo v Olomouci dne 16. prosince 2013.

Více v přiložené tiskové zprávě sdružení.

img-3052-resize.jpg
Soubor typu .pdfTisková zpráva(83,9 kB)stáhnout