Sběr žádostí ukončen

20. 06. 2011

Dne 15. června byl ukončen příjem žádostí, které budou předmětem projednávání na jednání Monitorovacího výboru (MV) na začátku listopadu 2011. O dalším průběhu příjmu žádostí rozhodne MV podle množství zbývajících prostředků. Do konce července budou na Společném technickém sekretariátu (JTS) probíhat kontroly přijatelnosti obsahu žádostí, v srpnu hodnocení přeshraniční spolupráce a příprava na hodnocení kvality (experti regionálních subjektů) a hodnocení přeshraničního dopadu (experti regionálních subjektů spolu s JTS). V září bude hodnocení ukončeno na Společném panelu expertů. V říjnu připraví JTS shrnutí hodnocení a podklady pro jednání MV, přičemž o rozhodnutí o schválení dotace budou žadatelé informováni v polovině listopadu t. r.

Poslední změna 03. 08. 2011 09:27:41