Regionální stálá konference zasedá v září

09. 09. 2020

V Olomouci se ve čtvrtek 17. září 2020 uskuteční v pořadí devatenácté zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Zástupci kraje, měst a obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce, místní akčních skupin, Agentury pro sociální začleňování a dalších organizací z našeho regionu budou jednat nejen o problematice Jesenicka a Šumperka.

Na zasedání budou prezentována a projednávána dvě hlavní témata. Prvním z nich bude sběr absorpční kapacity pro Regionální akční plán Olomouckého kraje (RAP OK), který bude sloužit jako zásobník projektů pro finanční obálky IROP jednotlivých krajů. Dalším tématem budou Karty regionálně-specifických aktivit Akčního plánu Strategie regionálního rozvoje pro roky 2021-2022 za území Jesenicka a Šumperska.

Devatenácté zasedání RSK OK se uskuteční v Clarion Congres Hotel Olomouc pod vedením předsedy RSK OK a hejtmana Olomouckého kraje pana Ladislava Oklešťka.

Poslední změna 09. 09. 2020 08:13:50